אודותינו

DSHהפצה בע"מ, עוסקת בייבוא שיווק והפצה של מכונות אוטומאטיות לממכר דמויות, גימיקים ומתקני רכיבה מהדמויות המובילות בעולם. חברת DSH היא נציגה בלעדית בישראל של מספר חברות המובילות בעולם ומשווקת מותגים ודמיות המובילות בעולם. מכונות הפעלה מהטובות והאמינות ביותר ובמגוון צבעים וסגנונות להצבה במקומות שונים המאפשרות חווית קנייה לכל ילד ומבוגר.

ניתן להציב את המכונות בכל מיני גדלים וצורות ולהתאים אותם באופן מושלם לכל מקום – פינות, שטחים גדולים, אזורים צרים או רחבים. בקניונים, ברשתות מזון, בתי קולנוע ובכל מקום ציבורי, ניתן לשים את המכונות ולאפשר לקונים קניה מהנה יותר.

המכונות והמתקנים של "דיסני" מרשימות ומושכות תשומת לב רבה בכל מקום בו הם נמצאות. הצבעוניות, המבנה והגודל לא מאפשרים לעבור לידם מבלי להיעצר ולהתנסות בחווית השימוש.

הפעלת המכונה קלה ונעשית על ידי הכנסת מטבע, סיבוב הידית ולקיחת הצעצוע  או הממתק הנשלף החוצה.
המוצרים הנמצאים בתוך המכונות נבחרות על ידי חברת DSH בקפידה. אנשי המקצוע של החברה נוסעים במהלך כל השנה לתערוכות ברחבי עולם על מנת להביא לארץ את המוצרים הייחודים והאמינים ביותר בעליי תו תקן עולמי. איכות המוצרים מבטיחה את שביעות הרצון של הלקוח וחזרתו פעם נוספת למכונה בהזדמנות הקרובה.

חברת DSH משקיעה משאבים רבים על מנת להבטיח שהלקוחות יהנו מהמוצרים והמכונות:

מוקד שירות לקוחות ארצי פועל 24 שעות ביממה ומספק מענה לכל תקלה בשטח.

פריסה ארצית של אנשי מקצוע מומחים האחראים לבקרת איכות שוטפת של המכונות.

מלאי מתמיד של כל תכולות המכונות.

חס אישי ומיוחד לכל לקוח הפונה אל החברה.

חברת DSH שמה לה למטרה להמשיך ולהיות המובילה בחדשנות ובאיכות בתחום המכונות והמתקנים ואת זאת היא מבטיחה לעצמה על ידי רענון מתמיד של מוצריה, איכות גבוהה ושמירה על יחסי אמון חזקים עם לקוחותיה.